Spoločnosť  aSiDoma s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2015 po niekoľkoročnom pôsobení v oblasti realitného obchodu. Našim cieľom je predovšetkým podať ľuďom pomocnú ruku, nakoľko predaj nehnuteľnosti sa často viaže na rôzne životné udalosti. Realitná činnosť nie je totiž len o právnom a finančnom servise, overených a plnohodnotných informáciách o nehnuteľnosti, ale aj o pochopení, diskrétnosti a zodpovednosti v konaní tak, aby klient bezpečne, bez rizika, rýchlo a za dobrú cenu kúpil, či predal. Aby každá zainteresovaná strana bola spokojná, splnila si svoj sen o bývaní, či získala financie pre svoje bytie.

V cene nehnuteľností sú vždy zahrnuté aj poskytované služby :

  • kvalitný právny servis - vypracovanie všetkých potrebných zmlúv a dokumentov právnikom (zmluvy o budúcej zmluve, kúpne zmluvy, nájomné zmluvy, zmluvy o zriadení vecného bremena, darovacie zmluvy, návrhy na vklad vlastníckeho práva a ďalšie podľa potrieb klienta)

                                       - poradenstvo (občianskoprávne, daňové, obchodné v súvislosti s realitnou činnosťou)

  • marketing - inzercia nielen na realitných portáloch, ale aj v tlači

                     - pri exkluzívnych zmluvách osobné oslovenie potenciálnych kupujúcich a ďalšie nástroje, ktoré sú súčasťou know-                   how kancelárie
  • finančný servis - vybavenie hypotekárneho úveru v prípade ak nemáte vlastného finančného poradcu

  • poplatky za - vklad do katastra nehnuteľností, úradné overenie podpisov predávajúcich akich počet nepresiahne 15

Sprostredkovateľská odmena sa uplatňuje u predávajúceho a to len v prípade ak dôjde k realizácii obchodu, t.j. uzavretiu kúpnych zmlúv.